Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę odświeżenie hali przemysłowej - Elbląg

nr 639707 skierowane do usługodawców z województwa: warmińsko-mazurskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę odświeżenie hali przemysłowej. Parametry hali: - wymiary: 49 x 11 m, - wysokość 4,00-4,50, - dach dwuspadowy, - sufit- prefabrykaty żelbetowe, - ściany - bloczki z gazobetonu pokryte płytą GK. Zakres prac: - uzupełnienie ubytków w ścianach, - szpachlowanie oraz ubytków przy dwóch słupach, - wypełnienie z betonu - maksymalnie 0,1 m3, - rekonstrukcja dwóch ścianek z bloczków betonowych (5,5 m x 2,5), - malowanie sufitów oraz ścian białą farbą, - wykonanie zabudowy z GK nad jednym z okien (5,5 m x 1,5 m). Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »